COLLAB4MOOD (OMOM / Fibami / Lõõm / Paul Berg)

OMOMFibami activewearPaul Berg
Show:
Antonius
Year:
2022
OMOM Concept, Fibami Activewear, LÕÕM, and Paul Berg are four collaborating brands with their own missions and messages.
◼️ OMOM kasutab kõrgema klassi orgaanilist puuvilla ja osaliselt ka ümbertöödeldud polüestrit, mis on hingav ja vastupidav, samas kehale õrn ja paitav. Märgised: Vegan, recycled blended / organic blended / oeko-tex / fair ware
◼️ Fibami mudelid valmivad hoolikalt valitud spetsiaalsetest
spordikangastest. Vabaaja kollektsioonis kasutame eelkõige
naturaalseid ja keskkonnasõbralikke kangaid: bambus ja orgaaniline puuvill. Kõikidel meie kangastel on OEKO-TEX 100 sertifikaat. Spordikangad on toodetud BlueSign sertifikaati omavas tehases ning valikusse kuuluvad: Greensoul ehk 100% ümbertöödeldud kangad; Power Performance ehk aktiivseks liikumiseks mõeldud kangad, FreshFeel cooling technology – jahutava toimega kangad suviseks hooajaks, Thermal Control – soojad kangad talviseks hooajaks.
◼️ LÕÕM põhikollektsioonis on hõbe 925, showelemendid alumiinium, rookõrred. Ehtebränd Lõõm hindab kõrgelt naturaalseid ja kvaliteetseid materjale, mistõttu valib teadlikult keskkonnasõbralikud toorained nagu puit, klaas, hõbe jt. Showelemendid on aga üledimensioneeritud ja kasutatud on alternatiivseid materjale.
◼️ Paul Bergi jakkide puhul on oluline soojapidavus ja ilmastikukindlus, selle tagamiseks on jakkide juures kasutatud kvaliteetset polüamiidi ja polüuretaani segust vee- ja tuulekindlat ning hingavat pealiskangast, mis omab OEKO-TEX® sertifikaati. Voodriks on kasutatud 100% polüestrist lambavillalaadset voodrikangast, mis on vetthülgav ja hea soojapidavusega. Paul Bergi õhemate jakkide puhul on kasutatud softshell materjale, mis omavad OEKO-TEX® STANDARD 100 II klassi sertifikaati.