VETKA

Veebileht: vetka.eu

E-post: kristiinapuz@gmail.com

Love in a Mist

Etendus: Antoniuse moeetendus

Aasta: 2020

Bränd VETKA esitab autorimustriga siidirätikute kollektsiooni ""Love in a mist"". Muinasjutulise moesuuna ja keskkonnasõbraliku materjalide esindaja soovib oma isikupärase loominguga kinkida kaasaegsele naisele killukese võlutunnet argipäeva ellu. Kõikides disaineritöödes peitub looduse kütkestav ilu, mis pole harjumuspäraselt kirgas, vaid saladuslikult peen, ja seetõttu ka teenimatult tähelepanuta jäetud.

Mustrite elemendid ka pole valitud juhuslikult. Igal neist on oma kordumatu lugu. Mõnda kasutati iidsetel aegadel tervendava joogi valmistamiseks, teist aga nõiarituaali osana.

Võlumetsade maagiline loodus ja legendid inspireerivad Vetka brändi asutajat ja magistrikraadiga tekstiili disainerit Kristina Puzi looma imelisi ja eksklusiivseid autorimustreid.

Love in a mist- romantilise nimetusega lill, mida oli kasutanud põhielemendina paljudes mustrites on saanud kogu kollektsiooni sümboliks, assotsieerub peenete neidudega ning ümbritsetud erinevate müütide ja legendidega. Autor kujundab kõiki oma mustreid käsitsi, individuaalses autoritehnikas.