MoeKunstiKino

MoeKunstiKino toob vaatajateni dokumentaalid, mis avavad moemaailma kogu tema ilus, valus ja tegelikkuses. Mood ei võrdu vaid hooajaliste trendide ja glamuursete moeshowdega, vaid on kunsti ja sõnumite kõige lähem kehastus, mille taga on raske töö ja vaev.

Filmid toovad vaatajateni legendaarsed moeloojad, fotograafid, modellid, moetoimetajad ja mitmed teised persoonid, kelle tegevus on teine kord märkamatult terve elu mõjutanud meie kõigi valikuid ning maitseid. MoeKunstiKino idee autor ning koordinaator on Helen Saluveer, kes on moefilme Eesti publiku jaoks valinud juba 13 aastat.

Veebileht: moekunstikino.ee

EFF collaborates with MoeKunstiKino lead by Helen Saluveer.

MoeKunstiKino shows a selection of last year’s documentaries, which help to be up to date and in love with the world of fashion even more profoundly. The documentaries show people dedicated to fashion, their passion and give the viewer and understanding on the importance of fashion.

MoeKunstiKino will show two fashion documentaries as a part of EFF’s program in Tartu Elektriteater: “McQueen” and “Yellow is Forbidden”.