Info

Tartu 

Eesti Moe Festival toimub Tartus, Lõuna-Eestis. Tartu on rohelusse uppuv linnake täis tudengeid, intellektuaale ja loomeinimesi, mis tuletab paljudele meelde magusad noorusemälestused – ülikooliajad, mil linnas sai rattal ringi tiirutatud.

Olles koduks ühele Põhja-Euroopa vanimatest ülikoolidest on Tartus rikkalik valik muuseume ja virk ööelu. Tartusse saabujaid tervitab suurel klassitsistlikul raekojaplatsil suudlevate tudengite kuju ning läheduses asuvad mitmed muuseumid, kohvikud ja suur park üle terve Toomemäe.

Tartu on kompaktne – suurem osa vaatamisväärsusi, restorane ja ööelu paikneb paari paralleelse tänava ümbruses. Eesti suuruselt teises linnas on alati midagi toimumas: teatrietendustest kontsertide ja festivalideni.

Festivali infopunktid

Eesti Rahva Muuseumi fuajees ja Tartu Kaubamaja aatriumis

Hektor, Effi ametlik majutuspakkuja Tartus

Kas oled valmis nutikaks majutuseks? Hektor Design Hostel Tartus on unikaalne Baltikumis, pakkudes traditsioonilist majutust hotelli kvaliteedi ja hosteli hindadega. Taskukohane, nutikas ja moodne kombinatsioon avatud teenindusest & mugavast keskkonnast kohviku, jõusaali ja saunaga.  Eesti esimene 5-tärni hostel – Stay smart, stay with Hektor!

Paikneme Tartu tuiksoonel Riia tänaval, Aparaaditehase kõrval ja kõigest jalutuskäigu kaugusel nii raudteejaamast kui Tartu südalinnast.

Pakume Hektori poolt ürituse külastajatele 04.06 – 10.06.majutuselt -5% – märksõna “EFF” ja broneerimiskanal: sales@hektorhostels.com. 

Saadaval veel viimased vabad toad! Hektoris uinumisest on parem vaid Hektoris ärkamine! Tutvu Hektoriga: https://hektorhostels.com/et/

 

Foto: Hektor Design Hostel