Kontakt

Üldkontakt

MTÜ Eesti Moe Festival
Registrikood: 80429846
Aadress: Kalevi tn 13, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond, 51010
E-post: info@fashionfestival.ee
Meedia: triin@fashionfestival.ee

Tutvu MTÜ tegevusega

Meeskond

Estonian Fashion Festivali tiim koosneb suuresti kolme partnerorganisatsiooni esindajatest: Antoniuse moeetendust esindab Tartu Loomemajanduskeskus, Mood-Performance-Tantsu esindab Kõrgem Kunstikool Pallas ning OmaMood moeetendust esindab TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia.

Meeskond on kokku tulnud ühise eesmärgiga arendada ja populariseerida Eesti noort disaini.

Elo Meier

MTÜ juhatuse liige / Finantsjuht
elo@fashionfestival.ee
5354 4548

Kaari Soosalu

MTÜ juhatuse liige / Korraldusjuht
kaari@fashionfestival.ee
5213 259

Karin Sepp

MTÜ juhatuse liige / Arendusjuht
karin@fashionfestival.ee
5341 2371

Kairi Lentsius

MTÜ juhatuse liige / Kunstiline juht
lentsius.kairi@gmail.com
526 4024

Maiken Austin

Juta Kuhlberg

Ärikonsultant
juta@lmk.ee
506 2545

Triin Liiv

Turundus- ja kommunikatsioonijuht
triin@fashionfestival.ee
5919 3040

Piret Vapajeva

Antoniuse moeetenduse produtsent
piret.vapajeva@gmail.com
5569 3757

Triin Amur

OmaMood moeetenduse produtsent
omamood@ut.ee
53 956 702

Kerli Jõgi

Mood-Performance-Tants moeetenduse produtsent
kerli.jogi@pallasart.ee

Kadri Kuht

Anna Murulauk

Eleven Australia meeskonna juht

Merlin Albert

Make-Up Atelier Paris Estonia
Jumestuse tiimi juht

Mariann Vissak

Eleven Australia koolitaja