Kontakt

Üldkontakt

MTÜ Eesti Moe Festival
Registrikood: 80429846
Aadress: Kalevi tn 13, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond, 51010
E-post: info@fashionfestival.ee
Meedia: triin@fashionfestival.ee

Tutvu MTÜ tegevusega

Meeskond

Estonian Fashion Festivali tiim koosneb suuresti kolme partnerorganisatsiooni esindajatest: Antoniuse moeetendust esindab Tartu Loomemajanduskeskus, Mood-Performance-Tantsu esindab Kõrgem Kunstikool Pallas ning OmaMood moeetendust esindab TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia.

Meeskond on kokku tulnud ühise eesmärgiga arendada ja populariseerida Eesti noort disaini.

Elo Meier

MTÜ juhatuse liige / Finantsjuht
elo@fashionfestival.ee
5354 4548

Kaari Soosalu

MTÜ juhatuse liige / Korraldusjuht
kaari@fashionfestival.ee
5213 259

Karin Sepp

MTÜ juhatuse liige / Arendusjuht
karin@fashionfestival.ee
5341 2371

Kairi Lentsius

MTÜ juhatuse liige / Kunstiline juht
lentsius.kairi@gmail.com
526 4024

Maiken Austin

Juta Kuhlberg

Ärikonsultant
juta@lmk.ee
506 2545

Triin Liiv

Turundus- ja kommunikatsioonijuht
triin@fashionfestival.ee
5919 3040

Piret Vapajeva

Antoniuse moeetenduse produtsent
piret.vapajeva@gmail.com
5569 3757

Triin Amur

OmaMood moeetenduse produtsent
omamood@ut.ee
53 956 702

Kerli Jõgi

Mood-Performance-Tants moeetenduse produtsent
kerli.jogi@pallasart.ee

Kadri Kuht

Anna Murulauk

Eleven Australia meeskonna juht

Merlin Albert

Make-Up Atelier Paris Estonia
Jumestuse tiimi juht

Mariann Vissak

Eleven Australia koolitaja

Festivalist

Estonian Fashion Festival – Eff – ühendab kolme eriilmelist moeetendust: Mood-Performance-Tants, OmaMood ja Antoniuse moeetendus. Lisaks on festivali programmis disainerite õppeprogramm, moekino ja tänavaturg.

EFF sai alguse 2018. aastal kui kolm tuntud Lõuna-Eesti moeetendust otsustasid edaspidi koos tegutsema hakata, eesmärgiga saavutada rohkem ning jõuda suurema publikuni. Festivali korraldatakse Tartus, Eesti Rahva Muuseumis juunikuu esimesel või teisel nädalavahetusel. Tegemist on igaaastase sündmusega.

Festivali eesmärgiks on näidata noort (nii vanuse kui ka loomingu poolest) Eesti moedisaini ning kujuneda Ida- ja Põhja-Euroopa suurimaks noorte moetalentide leidmise platvormiks ning noort moedisaini propageerivaks ettevõtmiseks.

Festivali korraldamise läbi tõstame kohalike tarbijate teadlikkust Eesti disaini kohta, populariseerime kohalikku disaini tarbimist ning arendame noorte disainerite konkurentsivõimet.

Toimumiskoht

Estonian Fashion Festival toimub Tartus, Lõuna-Eestis. Tartu on rohelusse uppuv linnake täis tudengeid, intellektuaale ja loomeinimesi, mis tuletab paljudele meelde magusad noorusemälestused – ülikooliajad, mil linnas sai rattal ringi tiirutatud.

Olles koduks ühele Põhja-Euroopa vanimatest ülikoolidest on Tartus rikkalik valik muuseume ja virk ööelu. Tartusse saabujaid tervitab suurel klassitsistlikul raekojaplatsil suudlevate tudengite kuju ning läheduses asuvad mitmed muuseumid, kohvikud ja suur park üle terve Toomemäe.

Tartu on kompaktne – suurem osa vaatamisväärsusi, restorane ja ööelu paikneb paari paralleelse tänava ümbruses. Eesti suuruselt teises linnas on alati midagi toimumas: teatrietendustest kontsertide ja festivalideni.

Vaata lisaks Visit Tartu lehelt

Mood-Performance-Tants on Kõrgema Kunstikooli Pallas moeetendus aastast 1998. Näidatakse tekstiiliosakonna tudengite töid ja kandideerima oodatakse ka vabakutselisi disainereid ning teiste kõrgkoolide õpilasi. MPT ühendab kunstipärase moe, tantsu ja performance’i dekoratsioonide ning muusikalise taustaga.

OmaMood on TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia moeetendus, mille eesmärgiks on tuua vaatajani traditsioonilise käsitöö elemendid modernses võtmes. Moeetendusega korraldamisega soovitakse populariseerida rahvuslikust käsitööst inspireeritud rõivaste kandmist ning näidata, kuidas on võimalik käsitööpärandit kaasajastada.

Antoniuse Moeetendus on Tartu Loomemajanduskeskuse moeetendus. Etenduse eesmärk on viia disainer kokku ettevõtjatega. Antoniuse Moeetendus aitab noortel disaineritel areneda ja mõista loometegevuse kõrval ka tootmisprotsessi, ekspordivõimalusi ja brändi loomisega ja turundamisega seotud vajadusi.