Meeskond

Meeskond

Estonian Fashion Festivali tiim koosneb suuresti kolme partnerorganisatsiooni esindajatest: Antoniuse moeetendust esindab Tartu Loomemajanduskeskus, Mood-Performance-Tantsu esindab Kõrgem Kunstikool Pallas ning OmaMood moeetendust esindab TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia.

Meeskond on kokku tulnud ühise eesmärgiga arendada ja populariseerida Eesti noort disaini.

Elo Meier

Peakorraldaja
elomeier.ee@gmail.com

Maiken Austin

Turundus- ja kommunikatsioon
maiken.austin@gmail.com

Mall Kullamaa

Graafiline disain
mall@lab5.ee

Juta Kuhlberg

Piletid ja müük
juta@lmk.ee

Karin Sepp

Õppeprogramm
karin@lmk.ee

Tony Käsper

Sponsorlus
kaspertoni@gmail.com

Liisu Siimer

Külaliste koordinaator
liisusiimer@gmail.com

Siim Parisoo

Reklaamvideod
siim.parisoo@gmail.com

Kairi Lentsius

MPT moeetenduse produtsent
lentsius.kairi@gmail.com

Kaari Soosalu

OmaMood moeetenduse produtsent
omamood.info@gmail.com

Piret Vapajeva

Antoniuse moeetenduse produtsent
piret.vapajeva@gmail.com