Tule Estonian Fashion Festivalile praktikale või vabatahtlikus!

Estonian Fashion Festival innustab ja julgustab noori õppima ning arenema!

Nii nagu meie disainerid teevad esimesi samme moemaailmas, julgustame samamoodi noori teistelt elualadelt proovima, kuidas korraldada ühte festivali.

Miks tulla vabatahtlikuks?

Olles abiks festivali korralduse juures, on hea võimalus näha, milline on ühe suurürituse köögipool. Kuna meeskond toob kokku inimesi erinevatelt eluvaldkondadelt, saab lähemalt tutvuda teiste tööde ja tegemistega, leida uusi sõpru või tööalaseid kontakte. Eriti huvitav on festivalil osalemine moehuvilistele, sest võimalus on näha moeetendusi, uusimat Eesti disaini ning moemaailma telgitaguseid! Festivali korralduses osalemine on hea võimalus enese arendamiseks või millegi uue õppimiseks, sest ennast saab proovile panna valdkondades, millega igapäevaselt kokku ei puututa.

Vabatahtlike abi on meil näiteks tarvis moeetenduste toimumise päeval tagalaval, piletimüügis või sündmuste jäädvustamise juures. Praktikantidele saame pakkuda pikemaajalist koostööd festivali eel toimuvate tegevuste planeerimise ja elluviimise juures. Praktikante ja vabatahtlike ootame endale appi aastaringselt

Kui oled vähemalt 18-aastane ja soovid end vabatahtlikuna või praktikandina proovile panna, siis saada meile enda õiged andmed läbi alloleva ankeedi. Võtame Sinuga kindlasti ühendust!

Sending application. This may take a while, depending on your selected files and connection speed.

Liitu uudiskirjaga