Alustasime koostööd podcastiga tARTu hääl, et omanimelises saatesarjas avada festivali jaoks olulisi tahke. Vestlussarja veab festivali juht ja keskkonnahoidliku rõivabrändi Redis asutaja Key Külaots. 


#4

Estonian Fashion Festival: OmaMood
22.05.2024
56:04

Neljandas saates on külas OmaMood etenduse korraldaja Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia rahvusliku käsitöö osakonna juhataja Ave Matsin ja etendusel osalev disainer Janika Solmann.

Juttu tuleb OmaMood etendusest, mis toimub Tartus juba 13. korda. Kuidas kõik alguse sai ning kuidas etendus on aja jooksul arenenud? Mis tänavusel etendusel uut? Vestlust juhib Key Külaots.
#3
Estonian Fashion Festival: Mood-Perfomance-Tants
11.04.2024
49:30

Moefestivali kolmandas saates on külas Mood-Perfomance-Tants korraldajad - Kõrgema Kunstikooli Pallas tekstiiliosakonna juhataja ja tekstiilikunstnik Aet Ollisaar ning Pallase lektor ja kunstnik Madis Liplap.

Juttu tuleb Mood-Perfomance-Tants etendusest, mis toimub Tartus juba 26. korda. Kuidas kõik alguse sai ning kuidas etendus on aja jooksul arenenud? Mis tänavusel etendusel uut? Vestlust juhib Key Külaots.
#2
Estonian Fashion Festival: Antoniuse moeteendus
26.02.2024
54:20

Teises moefestivali saates on külas Antoniuse etenduse juht Triinu Hansen, Tartu Loomemajanduskeskuse juht Külli Hansen ja Estonian Fashion Festivali Showroomi korraldaja Piret Vapajeva.

Juttu tuleb Antoniuse moeetendusest, mis toimub Tartus alates 2013. aastast. Kuidas kõik alguse sai ning kuidas etendus on aja jooksul arenenud? Mis tänavusel etendusel uut? Vestlust juhib Key Külaots.
#1

Estonian Fashion Festival: keskkonnahoidlik mood
22. jaanuar 2024
01:18:11

Esimeses saates on külas jätkusuutlikkuse ekspert Maria Kristiin Peterson. Saates arutlevad Key ja Maria Kristiin, miks festival on võtnud keskkonnahoidliku moe suuna ning millised on konkreetsed tegevused, mis mõjutavad nii disainereid kui tarbijaid.