2024 Mood-Performance-Tants moeetendusele kandideerimine avatud

Konkursil osalemise tingimused

MOOD-PERFORMANCE-TANTS

6. juuni 2024 Knorringu Aadlimaja, Tartu, Eesti

Mood-Performance-Tants on Eestis ainulaadne moeetendus, mis ühendab unikaalsel viisil moe, performance ́i ja tantsu. Etendus loob alustavatele moeloojatele võimaluse esitleda oma erakordseid disainilahendusi platvormil, mis on sama ebatavaline kui nad ise. Disainerite tööd tuuakse publiku ette tõeliselt pilkupüüdva ja mängulise esitusena. Moeetendus julgustab alati unikaalseid ja ebatavalisi ideid kollektsioonides, etendustes, dekoratsioonides ja asukohtades.

Kõrgema Kunstikooli Pallas poolt korraldatav Tartu pikima traditsiooniga moeetendus Mood-Performance-Tants toimub sel aastal juba 26. korda. Ühtlasi on moeetendus seotud ka Kunstikooli lõputööde kaitsmisega. Etendusel esitletakse Pallase disainivaldkonna lõpetajate kollektsioone ning seda külastab lõputööde hindamiskomisjon. Diplomandidele pakub etendus võimaluse näidata oma loomingut professionaalselt lavastatud moeetendusel.

Kõrgem Kunstikool Pallas on Eesti ainuke rakenduslik kunstikõrgkool, kus õpe toimub kolmes valdkonnas (disain, konserveerimine/restaureerimine ja kunstid) seitsmel õppekaval: fotograafia, maal ja restaureerimine, meedia- ja reklaamidisain, mööblidisain ja restaureerimine, nahadisain ja restaureerimine, skulptuur ning tekstiil.

Kõrgem Kunstikool Pallas
Kontakt: Maiken Austin
mpt@fashionfestival.ee