Mittetulundusühinguna on meie jaoks väga olulisel kohal koostööpartnerite, toetajate ja rahastajate panus ning pühendumine. Tänu vastastiku kasulikele partnerlussuhetele saame täide viia Estonian Fashion Festivali eesmärke ja visiooni. Meie partnerite toetus läheb Eesti jätkusuutlikult tegutsevate disainerite arengusse ja kogukonna kasvatamisse ning seeläbi laiemalt kogu moetööstuse kestlikkuse arendamisse.

Me teeme koostööd nii avaliku- kui ka erasektori organisatsioonidega, kellega jagame ühiseid väärtusi.

Partnerlushuvi ja koostöö ettepanekute korral võtke ühendust: key@fashionfestival.ee


SUURTOETAJAD

Tartu koos Lõuna-Eestiga on 2024. aasta Euroopa kultuuripealinn - Eesti tippsündmus, mille rikkalikku programmi kuulub üle 1000 eriilmelise sündmus, mis kõik jutustavad Ellujäämise Kunstide lugu - need on teadmised, oskused ja väärtused, mis aitavad meil tulevikus paremini elada. Neli kõige olulisemat Ellujäämise Kunsti, mis väljenduvad Tartu 2024 programmis, on omapärasus, jätkusuutlikkus, ärksameelsus ja koosloovus.

Estonian Fashion Festival toetab kultuuripealinna väärtusi ning meil on au kuuluda Tartu 2024 põhiprogrammi. Tänu Tartu 2024 toetusele on meie festival võtnud fookuse jätkusuutlikkuse arendamisele ning oleme saanud oma festivali täiendada lisaprogrammiga “Tartu 2024 esitleb: Estonian Fashion Festival”, kuhu kuulub disainerite koolitusprogramm, avalikkusele suunatud seminar keskkonnahoidliku ning jätkusuutliku moekunsti teemadel, moekunstnike näitus ning showroom. Samuti koondame oma kodulehele kokku Eesti jätkusuutlikult tegutsevate disainerite info, et lihtsustada tarbijatel teadlikumate valikute tegemist. Tartu 2024 toetab Estonian Fashion Festivali missiooni tõsta Eestis tegutsevate disainerite aga ka laiemalt kogu avalikkuse teadlikkuse taset jätkusuutlikust moedisainist.


TOETAJAD
KOOSTÖÖPARTNERID