Estonian Fashion Festivali eesmärk on suurendada Eesti disainerite arengut üha jätkusuutlikumas suunas ning tugevdada nende konkurentsivõimet nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel turul. Igal aastal korraldame koolitusi disaineritele, kes alles mõtlevad moefestivalil osalemisest aga ka moeetenduste konkursi edukalt läbinud disaineritele. Koolitustel saavad disainerid tuge moeetendustele kandideerimisel, teadmisi, kuidas oma tegevust jätkusuutlikumaks muuta, praktilisi nõuandeid moefestivalil edukaks ülesastumiseks.


KOOLITUS MOEETENDUSTELE KANDIDEERIVATELE DISAINERITELE

14 NOVEMBER 2023


KOOLITUSEL ESINEJAD

Estonian Fashion Festival korraldab moedisaineritele suunatud koolituspäeva, eesmärgiga aidata ja toetada disainereid moeetendustele kandideerimisel.

Koolitusel tutvustatakse lähemalt Estonian Fashion Festivali ja moeetendustele kandideerimise nõudeid, jagatakse praktilisi näpunäiteid kandideerimisavalduse ja jätksuuutlikkuse ankeedi täitmiseks ning õpitakse parimaid praktikaid festivalil osalenud disaineri kogemustest. Koolitusel osalejatel on võimalus ettekannete vahepeal suhelda esinejatega ning tekkinud küsimustele vastused saada.


Millal: 14. november 2023 (teisipäev) kell 14:00-17:00
Kus: Zoom keskkond 
Kellele: Estonian Fashion Festivalil osaleda soovivad disainerid
Osalustasu: TASUTA
Registreerimine: hiljemalt 13 november klikates SIIN  

Key Külaots: “Estonian Fashion Festival - platvorm jätkusuutlikult tegutsevale disainerile"
Estonian Fashion Festivali juhina on Key Külaotsa südameasjaks aidata Eesti disaineritel muutuda oma tegevuses üha jätkusuutlikumaks. Koolitusel tutvustab Key, kuidas disainerid saavad läbi moefestivalil osalemise oma arengule hoogu juurde, mida Estonian Fashion Festival disaineritele selles osas pakub ning mida moeetendustele kandideerijatelt ootab.

Siret Ott: "Disainerina Estonian Fashion Festivalil"
Siret Ott on erinevatel aastatel osalenud kõigil Estonian Fashion Festivali moeetendusel ning tema kollektsioonid on jõudnud ka välisriikide moelavadele. Siret Otti minimalistlikus stiilis kudumid on käsitsi valmistatud ning toodetud väikeses tiraažis. Geomeetrilised vormid teevad kudumid multifunktsionaalseks ning silmapaistvaks, andes kandjale võimaluse teistest eristuda.

Maria Kristiin Peterson: "Estonian Fashion Festivali jätkusuutlikkuse kriteeriumid osalejatele: praktilised nõuanded kestliku kollektsiooni loomiseks”
Maria Kristiin Peterson on kudumidisainer ning jätkusuutlikkuse ja ringdisaini ekspert. Oma ettekandes tutvustab ta lähemalt 2024 Estonian Fashion Festivalil osalevatele disaineritele suunatud jätkusuutlikkuse kriteeriumeid ja jagab praktilisi nõuandeid kestliku moekollektsiooni loomiseks

Kairi Lentsius: "Kuidas vormistada oma ideed kavandiks ning ühendada isikupära ja olla samas arusaadav žüriile?"
Kairi Lentsius on moe- ja ehete disainer, õppejõud ning ettevõtja, kes on 10 aastat töötanud oma brändiga ning keskendunud jätkusuutlike rõivaste ja ehete loomiseleRohkem infot:
Maili Kallaste
Estonian Fashion Festival koolitusjuht
5243079
maili@fashionfestival.ee